אודות

אז מה זה בעצם חדר בריחה או אסקייפ רום אתם שואלים?

חדר בריחה זאת חוויה לא שגרתית שבה אתם בורחים לתוך מציאות אחרת למשך שעה, שוכחים מהמשימות היומיות ומהשגרה. תיכנסו לתוך עולם אחר, שונה ומרתק כאחד, תעברו מחלל לחלל, תגלו רמזים שהושארו שם במיוחד עבורכם, תפתרו חידות ותבצעו משימות וזאת כדי לצלוח את המטרה הסופית!

לרשותכם 60 דקות של מתח ואדרנלין! תמיד רציתם להרגיש גיבורים ולהציל את העולם? כאן אתם הכוכבים הראשיים! אנו מזמינים אתכם לנסות ולהציל את האנושות מאל המתים המצרי אנוביס! תהיו שותפים להרפתקה קסומה, מרגשת וחד פעמית.

עבודת צוות זהו המפתח להצלחה! על ידי שיתוף פעולה, אינטואיציה והרבה הגיון תצליחו לגבור על כת הכוהנים, למצוא את ספר המתים ולצאת מהמקדש בחיים. מתי בפעם האחרונה הייתם בכזאת הרפתקה?

 

המתחם שלנו מעוצב תפאורתית ותואם עלילה ובו לובי עם מלא פינוקים, חדר אירועים וחדר בריחה כפול (2 חדרי בריחה זהים). אנו ערוכים ומוכנים לכל סוג אירוע- יום כיף לזוגות, גיבוש צוות, ימי הולדת לילדים, מסיבת רווקות ועוד. לחדר ישנן 3 רמות קושי על מנת לעשות עבורכם את החוויה למהנה ומותאמת לפי גודל, גיל ונסיון השחקנים.

 

ובנימה קצת יותר אישית, מקדש אנוביס הוא הבייבי שלנו, אנו זוג בני 30, אנה וולדי, פתחנו את החדר הראשון ב20 ליוני 2016, ובמרץ 2017 פתחנו את החדר השני והזהה לו לחלוטין! אני, בתור ילידת שנות סוף ה-80, גדלתי על סרטי המומיה ואינדיאנה ג'ונס. מקדש אנוביס הוא סוג של תערובת מלאת רפרנסים לסרטי המומיה הראשון והשני ולסרט אינדיאנה ג'ונס הראשון. את שיעורי הבית לפני הבנייה של החדר עשיתי היטב והסתמכתי על לא מעט מקורות: 1, 2, 3.  בתור אסקייפרים מנוסים, בנינו חדר שהיינו רוצים לשחק בו, תפאורה מדויקת ואמינה שמכניסה את השחקן לאווירה עם חידות טובות בנושא החדר ומשימות שכיף לבצען!

 

אז אם יש לכם שאלה, מוזמנים להשאיר פרטים:)

2018 כל הזכויות שמורות לפאזל בוקס בע”מתנאים ומדיניות
Loading...